Konsultacje w Zielonej Górze
5 maja

Prowadzenie treningów i konsultacji w okolicach Zielonej Góry rozpoczęłam jeszcze w latach 90., ale zgrany zespół regularnie trenujących par ukształtował się na przestrzeni ostatnich kilku lat. Lato i jesień 2013 zaowocowały nawiązaniem kilku kolejnych współprac i formuła jednodniowych konsultacji okazała się za wąska, uległa więc zmianie na trzy-czterodniowe spotkania dwa razy w miesiącu.

Aktualnie w treningu mam kilkunastu jeźdźców i koni w stajniach otaczających miasto – w Przylepie, Raculce, Milsku i Kisielinie. W Przylepie regularnie trenuję Agnieszkę Żok z Fartem i Astamanianą-WM, Adę i Sebastiana Topczewskich z Liberum Veto oraz Anię Hładczuk na klaczy Pola. W stajni Tadeusza Kuflińskiego w Milsku pracuję z Agnieszką i Rafałem Chreptowiczami i ich końmi – Kalą i Asturią. W stajni pana Błażejewskiego w Kisielinie jeździ ze mną Karolina Lisowska na Meandrze. Do Raculki wracam od czasu do czasu żeby zobaczyć jak rozwija się para Ania Doliwa i Caso-WM oraz Kasia Dmitrowicz-Przybysz z Rebusem.

Pary, które mam pod opieką są na różnym poziomie zaawansowania – od ABC komunikacji z koniem po elementy klasy N i udane starty na poziomie klasy P. Mimo dość napiętego grafiku zapraszam serdecznie na spotkania wszystkich pasjonatów pogłębionej komunikacji z koniem i sportu ujeżdżeniowego - od samych początków po klasę C.

Aktualnie konsultacje odbywają się dwa razy w miesiącu po kilka dni co pozwala na sprawny rozwój, harmonijne stopniowanie wymagań i szybką reakcję na ewentualne błędy. Bardzo się cieszę, że mogę dzięki temu obserwować jak dynamicznie poszerza się wiedza jeźdźców, a konie pięknieją w oczach.


Jesteś 5084. gościem na mojej stronie.   |  Ostatnia aktualizacja: 3 marca 2013 r.